Waste King Commercial 2000

Kód: 8596220005892
Neohodnotené
Značka: Waste King
€3 613
SKLADOM
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Detailné informácie

Nová značka drezov - taliansky výrobca
Kvalitné produkty
na akosti nám záleží
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
od 24 hod.
Showroom v Bratislave
Showroom
Bratislava
Garancia vrátenia peňazí do 14 dní
Vrátenie tovaru do 14 dní
30 dní možná výmena tovaru

Podrobný popis

Samostojný drvič kuchynského odpadu Waste King Commercial 2000 s výkonom 2 HP (1500 W) pre podniky s nepretržitou prevádzkou pripravujúcich až 3000 jedál v špičke. Je ideálny do väčších hotelov, reštaurácií, nemocníc či supermarketov.

Ekologicky si poradí so všetkým organickým odpadom z prípravy as likvidáciou zvyškov . Vďaka nerezovým nožom zvláda spracovať vláknitý a tuhý materiál (surové mäso a kosti, kôstky…). Používaním drviča kuchynského odpadu znížite náklady na zvoz odpadu a úplne eliminujete zápach a výskyt nežiaducich škodcov.

Waste King má viac ako 50 rokov skúseností s výrobou drvičov pre gastronómiu . Prepracovaná technológia a použitie odolných materiálov vhodných na dlhodobý styk s vodou zaručujú dlhú životnosť drvičky. Vďaka systému výkyvných lopatiek nedochádza k zasekávaniu drviča. Komerčný drvič Waste King 2000 je vybavený ochranou proti skratu a vratnou tepelnou poistkou.

Waste King Commercial 2000 je dostupný v 1-fázovom prevedení. Drvič je samostojný na výškovo nastaviteľných nôžkach. Napojenie drviča je z materiálu, ktorý účinne tlmí hluk a vibrácie vznikajúce pri drvení. Drvič je potrebné pripojiť na prívod vody na oplach misky. Súčasťou drviča nie je adaptér, preto odporúčame zakúpiť inštalačnú misku. WKC 2000 je možné ovládať pomocou kolískového spínača alebo pneumatického tlačidla. Adaptér pre napojenie na drez a tlačidlo nie sú súčasťou balenia, a je potrebné ich objednať samostatne.

Ako drvič odpadu funguje

Používanie drviča je jednoduché a po krátkom zoznámení s obsluhou ho zvládne každý. Stačí pustiť vodu, zapnúť drvič a začať doň vkladať všetok organický odpad z kuchyne. Najskôr sa kuchynské zvyšky rozdrvia pomocou otočného taniera a drviaceho prstenca. Po hrubom rozdrvení nastupujú nerezové čepele ukryté pod drviacim tanierom. Vďaka tomu zvládajú profesionálne drviče aj spracovanie vláknitého odpadu, ako je surové mäso alebo kukuričné klasy. Organické zvyšky rozomleté na častice vo veľkosti zrnka ryže následne putujú do kanalizácie.

Navrhnutý na profesionálne použitie

V porovnaní s klasickými drvičmi pre domácnosti sú komerčné drviče robustnejšej konštrukcie. Je využité spoľahlivých indukčných motorov s vlastným chladením. Drviace komory týchto drvičov sú priestrannejšie pre pohodlné používanie a drvenie väčšieho množstva kuchynského odpadu naraz.

Výkyvné lopatky Liatinové lopatky s karbid volfrámovými čepieľkami

Drviče kuchynského odpadu Waste King majú patentované výkyvné lopatky, ktoré minimalizujú možnosť zaseknutia drviča tvrdým materiálom, ako sú kosti. Vďaka tomu nemusia byť drviče Waste King vybavené tlačidlom pre spätný chod. V prípade, že by malo dôjsť k zaseknutiu, lopatky sa jednoducho vychýlia a následne sa vrátia späť na svoje miesto.

Precízne spracovanie a použité materiály

Profesionálne drviče kuchynského odpadu Waste King sú navrhnuté a vyrobené s dôrazom na dlhú životnosť. Rotačný tanier je z nerezovej ocele a drviaci prstenec je zo zušľachtenej liatiny. Výkyvné lopatky sú z liatiny v kombinácii s karbid volfrámovými čepieľkami, ktoré sa vyznačujú vysokou tvrdosťou, tiež zvyšujú efektivitu drvenia a celkovú životnosť prístroja. Čepele podrezu sú z kvalitnej nerezovej ocele. Liatinové telo drviča je ošetrené strieborným lakom.

Tichá a bezpečná prevádzka

Drvič je na drez napojený pomocou gumovej hornej časti. Vibrácie sú tak utlmené a dochádza k celkovému zníženiu hlučnosti pri používaní. Zabudovaná manžeta zabraňuje vystreknutiu vody pri používaní. Drviče sú vybavené ochranou proti skratu a vratnou tepelnou poistkou, ktorá chráni motor pred prípadným preťažením.

ANAHEIM MANUFACTURING COMPANY - AMC Mfg. USA vyvíja a vyrába drviče Waste King už od roku 1957. Za viac ako 50 rokov prišla s celým radom nových inovatívnych patentovaných riešení. Drviče Waste King sa vďaka svojim kvalitám stali predlohou pre ostatné drviče z Číny a ďalších krajín. Zatiaľ neprekonaný originál je však len jeden.

POZNÁMKA:

Zapojenie musí vykonávať osoba s odbornou spôsobilosťou na výkon činnosti na el. zariadeniach podľa vyhlášky č.: 50/1978 Zb. alebo po novom (od 1.7.2022) podľa nariadenia vlády č.: 194/2022 Zb. vrátane vystavenia protokolu o inštalácii alebo revíznej správy.

Elektrické zapojenie závisí od spôsobu ovládania a napojenia na existujúcu elektroinštaláciu.

Ovládanie zapínania môže byť riešené aj pomocou pneumatického spínača priamo zo stola, ale s možnosťou hlavného bezpečnostného vypínača blízko.

Pri zapnutí drviča musí byť vždy zaistený súčasne prívod vody, najlepšie automaticky elektromagnetickým ventilom. Prevádzka bez vody je neprípustná, hrozí poškodenie tesnenia.

Pri montáži a obsluhe, postupujte vždy podľa inštrukcií dodaného návodu a prevádzkového poriadku.

Všetka dokumentácia je k dispozícii na stiahnutie u každého modelu drviča.

Dodatočné parametre

Kategória: Drviče odpadu
Záruka: 2 roky
Model: Waste King Commercial 2000
Použitie: Gastro prevádzky
Záruka: 2
Spôsob upevnenia - inštalácia: Výškovo nastaviteľné nohy a hrdlom na drez prírubou TM Ø 15 cm, montážnym systémom SM Ø 9 cm alebo cez misku Ø 30, 38, 46 cm do stola.
Materiál krytu - plášťa: Strieborný lak
Spúšťací systém: Podľa inštalácie (tlakový Spínač- tlačidlo, kolískový vypínač atď.)
Priemer ústia komory: Ø 15,2 cm
Drviace segmenty: Liatinové lopatky s karbid wolfrámovými britmi
Drviaci prstenec: Zušľachtená liatina
Ložiská: Bezúdržbová, guličkové, zapuzdrená
Ochranná tlmiace manžeta: Zabudovaná, gumená s lamelami
Možnosť chodu: Nepretržite 24 hodín
Kapacita gastro prevádzky: Až 3000 jedál
Vstupné napätie: 110-120 / 220-240 V
Frekvencia: 50/60 Hz
Výkon: 2 HP (1500 W)
Typ motora: Indukčný motor s vlastným chladením
Otáčky motora: 1450/1725 ot. min.
Krútiaci moment: 8,3 Nm
Tepelná vratná poistka: Áno, resetace pomocou tlačidla
Ochrana pred skratom: Áno
Trieda el. ochrany: I. (ochranný vodič)
Rozmery prístroja: 810-879 x 450 x 450 mm (v / š / h)
Hmotnosť prístroja: 50,4 kg
Rotačný tanier: Nerezová oceľ
Priemer odpadové potrubie: Doporučené minimálne 50 mm
Prúdový odber: 17 / 8.5 A
Šírka obalu: 46,5 cm
Výška obalu: 68 cm
Hĺbka obalu: 39,5 cm
Rozmery balenia: 680 x 465 x 395 mm (v / š / h)
Váha vr. obalu (kg): 64
Spôsob balenia: Kartónová krabica
Kód tovaru TARIC: 85098000
Průměr napojovacího kusu do manžety: Ø 15,8 - 16 cm (trubka vyústění dřezu/mísy/kuželu)
Průměr vnitřího otvoru manžety: Ø 15,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: