☎️ Pon - Pia 8:00 - 16:00 | +421 944 011 223

Waste King Commercial 10000

Kód: 8596220012821
Neohodnotené
Značka: Waste King
€9 716
SKLADOM
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Detailné informácie

Nová značka drezov - taliansky výrobca
Kvalitné produkty
na akosti nám záleží
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
od 24 hod.
Showroom v Bratislave
Showroom
Bratislava
Garancia vrátenia peňazí do 14 dní
Vrátenie tovaru do 14 dní
30 dní možná výmena tovaru

Podrobný popis

Tlačidlo a napojenie na drez nie sú súčasťou balenia a je nutné ich objednať samostatne. Prevedenie je 3-fázové.

Waste King Commercial 10000 s výkonom 7460 W (10 HP) si poradí aj s ťažko spracovateľným organickým odpadom. Komerčný drvič kuchynského odpadu pre nepretržitú, 24 hodinovú prevádzku. Je vhodný do veľkých gastronomických podnikov, ako sú závodné jedálne (až 6000 jedál v špičke). Taktiež je vhodný do páleníc, bioplynových staníc, kompostární a ďalších miest, kde je potrebné spracovávať veľké množstvo odpadu. Nerezové čepele si poradia aj s húževnatým či tuhým materiálom, ako je surové mäso, kukuričné klasy, kôstky a kosti.

Nasadenie drviča kuchynského odpadu znižuje náklady za zvoz odpadu. Vďaka okamžitej ekologickej likvidácii nie je nutné odpad skladovať, čím je eliminovaný zápach a výskyt škodcov.

Lopatky drviča sú výkyvné , vďaka čomu je účinne zamedzené zasekávanie drviča. Všetky materiály sú určené na dlhodobý styk s vodou. Drvič WKC 10000 je vybavený poistkou proti skratu a prehriatiu. Všetky použité materiály bez problémov zvládajú dlhodobý styk s vodou. Výrobca Waste King má viac ako 50 rokov skúseností.

Gastro drvička Waste King 10000 je samostojná, stojí na troch výškovo nastaviteľných nôžkach. Napojenie na drez je z materiálu, ktorý tlmí vibrácie a hluk vznikajúci pri drvení. Drvič je možné ovládať pomocou pneumatického či kolískového spínača v závislosti na inštalácii.

Tlačidlo a napojenie na drez nie sú súčasťou balenia a je nutné ich objednať samostatne. Prevedenie je 3-fázové. Drvičku je potrebné napojiť na prívod vody.

Ako drvič odpadu funguje

Používanie drviča je jednoduché a po krátkom zoznámení s obsluhou ho zvládne každý. Stačí pustiť vodu, zapnúť drvič a začať doň vkladať všetok organický odpad z kuchyne. Najskôr sa kuchynské zvyšky rozdrvia pomocou otočného taniera a drviaceho prstenca. Po hrubom rozdrvení nastupujú nerezové čepele ukryté pod drviacim tanierom. Vďaka tomu zvládajú profesionálne drviče aj spracovanie vláknitého odpadu, ako je surové mäso alebo kukuričné klasy. Organické zvyšky rozomleté na častice vo veľkosti zrnka ryže následne putujú do kanalizácie.

Navrhnutý na profesionálne použitie

V porovnaní s klasickými drvičmi pre domácnosti sú komerčné drviče robustnejšej konštrukcie. Je využité spoľahlivých indukčných motorov s vlastným chladením. Drviace komory týchto drvičov sú priestrannejšie pre pohodlné používanie a drvenie väčšieho množstva kuchynského odpadu naraz.

Výkyvné lopatky Liatinové lopatky s karbid volfrámovými čepieľkami

Drviče kuchynského odpadu Waste King majú patentované výkyvné lopatky, ktoré minimalizujú možnosť zaseknutia drviča tvrdým materiálom, ako sú kosti. Vďaka tomu nemusia byť drviče Waste King vybavené tlačidlom pre spätný chod. V prípade, že by malo dôjsť k zaseknutiu, lopatky sa jednoducho vychýlia a následne sa vrátia späť na svoje miesto.

Precízne spracovanie a použité materiály

Profesionálne drviče kuchynského odpadu Waste King sú navrhnuté a vyrobené s dôrazom na dlhú životnosť. Rotačný tanier je z nerezovej ocele a drviaci prstenec je zo zušľachtenej liatiny. Výkyvné lopatky sú z liatiny v kombinácii s karbid volfrámovými čepieľkami, ktoré sa vyznačujú vysokou tvrdosťou, tiež zvyšujú efektivitu drvenia a celkovú životnosť prístroja. Čepele podrezu sú z kvalitnej nerezovej ocele. Liatinové telo drviča je ošetrené strieborným lakom.

Tichá a bezpečná prevádzka

Drvič je na drez napojený pomocou gumovej hornej časti. Vibrácie sú tak utlmené a dochádza k celkovému zníženiu hlučnosti pri používaní. Zabudovaná manžeta zabraňuje vystreknutiu vody pri používaní. Drviče sú vybavené ochranou proti skratu a vratnou tepelnou poistkou, ktorá chráni motor pred prípadným preťažením.

O značke Waste King

ANAHEIM MANUFACTURING COMPANY - AMC Mfg. USA vyvíja a vyrába drviče Waste King už od roku 1957. Za viac ako 50 rokov prišla s celým radom nových inovatívnych patentovaných riešení. Drviče Waste King sa vďaka svojim kvalitám stali predlohou pre ostatné drviče z Číny a ďalších krajín. Zatiaľ neprekonaný originál je však len jeden.

POZNÁMKA:

Zapojenie musí vykonávať osoba s odbornou spôsobilosťou na výkon činnosti na el. zariadeniach podľa vyhlášky č.: 50/1978 Zb. alebo po novom (od 1.7.2022) podľa nariadenia vlády č.: 194/2022 Zb. vrátane vystavenia protokolu o inštalácii alebo revíznej správy.

Elektrické zapojenie závisí od spôsobu ovládania a napojenia na existujúcu elektroinštaláciu.

Ovládanie zapínania môže byť riešené aj pomocou pneumatického spínača priamo zo stola, ale s možnosťou hlavného bezpečnostného vypínača blízko.

Pri zapnutí drviča musí byť vždy zaistený súčasne prívod vody, najlepšie automaticky elektromagnetickým ventilom. Prevádzka bez vody je neprípustná, hrozí poškodenie tesnenia.

Pri montáži a obsluhe, postupujte vždy podľa inštrukcií dodaného návodu a prevádzkového poriadku.

Všetka dokumentácia je k dispozícii na stiahnutie u každého modelu drviča.

Dodatočné parametre

Kategória: Drviče odpadu
Záruka: 2 roky
Model: EcoMaster Commercial 10000-3
Použitie: Gastro prevádzky / Kompostárne
Spôsob upevnenia - inštalácia: Výškovo nastaviteľné nohy a hrdlom na drez prírubou TM Ø 15 cm, montážnym systémom SM Ø 9 cm alebo cez misku Ø 30, 38, 46 cm do stola.
Povrchová úpravami farebné prevedenie: Strieborný lak
Spúšťací systém: Podľa inštalácie (tlakový Spínač- tlačidlo, kolískový vypínač atď.)
Priemer ústia komory: Ø 15,2 cm
Drviace segmenty: Liatinové lopatky s karbid wolfrámovými britmi
Drviaci prstenec: Zušľachtená liatina
Ložiská: Bezúdržbová, guličkové, zapuzdrená
Ochranná tlmiace manžeta: Zabudovaná, gumená s lamelami
Otvor drezu: Ø 15 cm
Možnosť chodu: Nepretržite 24 hodín
Kapacita gastro prevádzky: Až 6000 jedál
Vstupné napätie: 380 V - 3 fázy
Frekvencia: 50/60 Hz
Výkon: 10 HP (7460 W)
Prúdový odber: 16,1 A
Typ motora: Indukčný motor s vlastným chladením
Otáčky motora: 1390 ot. min.
Ochrana pred skratom: Áno
Trieda el. ochrany: I. (ochranný vodič)
Rozmery prístroja: 594-657 x 516 x 516 mm (v/š/h)
Hmotnosť prístroja: 134 kg (overiť)
Spôsob balenia: Ochranná fólia, polystyrénový obal, kartónový box
Rotačný tanier: Nerezová oceľ
Priemer odpadové potrubie: Doporučené minimálne 50 mm
Záruka: 2
Kód tovaru TARIC: 85098000
Váha vr. obalu (kg): 140
Šírka obalu: 59
Výška obalu: 69
Hĺbka obalu: 59
Materiál manžety: Guma
Výkon motora (W): 7460
Průměr vnitřího otvoru manžety: Ø 15,5 cm
Průměr napojovacího kusu do manžety: Ø 15,8 - 16 cm (trubka vyústění dřezu/mísy/kuželu)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: