☎️ Pon - Pia 8:00 - 16:00 | +421 944 011 223

Spôsoby platbyÚhrada tovaru priamo na pobočke

Úhradu tovaru môžete realizovať platbou v hotovosti, alebo platobnou kartou priamo u nás na predajni na Popradskej 5, 82106 Bratislava. Platbu môžete zrealizovať kartami typu: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Platobné karty Diners Club a American express neakceptujeme.

Úhrada tovaru bezhotovostným predom

Tovar viete uhradiť aj na základe vystavenej zálohovej faktúry bankovým prevodom do 3 kalendárnych dní. Automaticky po zaevidovaní Vašej úhrady sa Vám tovar bude expedovať, v prípade, že sa úhrada nezrealizuje do 3 kalendárnych dní od vytvorenia objednávky predávajúci má nárok na to Vašu objednávku zrušiť.

Úhrada bankovým prevodom

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Číslo účtu: 5123398744/0900
IBAN SK22 0900 0000 0051 8374 0038
/ SWIFT (BIC) kód: GIBASKBX

Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej zálohovej faktúry.

Úhrada tovaru na dobierku

Úhrada za tovar sa platí v hotovosti priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru.

Úhrada tovaru kreditnou kartou cez internet

Platba kartou cez platobnú bránu GPWEBpay

Ako GPWEBpay funguje: Vyberiete si tovar v internetovom obchode, v objednávkovom formulári vyplníte všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru a pri výbere spôsobu platby si zvolíte platobnú kartu. Ihneď budete presmerovaný na web stránku, kde vyplníte potrebné údaje – číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný kód a v prípade 3-D Secure aj heslo. Ak je vaša karta zapojená do programu 3-D Secure, budete požiadaný o identifikáciu prostredníctvom hesla, ktoré poznáte len vy. Banka následne zrealizuje platbu v autorizačnom centre. Transakcia bude prijatá v priebehu niekoľkých sekúnd a výsledok vám bude oznámený na webovej stránke. Následne budete opäť presmerovaný na stránku e-shopu.