↓ Pon - Pia 8:00 - 16:00

Spôsoby platbyÚhrada tovaru priamo na pobočke

Úhradu tovaru môžete realizovať platbou v hotovosti, alebo platobnou kartou priamo u nás na predajni na Popradskej 5, 82106 Bratislava. Platbu môžete zrealizovať kartami typu: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Platobné karty Diners Club a American express neakceptujeme.

Úhrada tovaru bezhotovostným predom

Tovar viete uhradiť aj na základe vystavenej zálohovej faktúry bankovým prevodom do 3 kalendárnych dní. Automaticky po zaevidovaní Vašej úhrady sa Vám tovar bude expedovať, v prípade, že sa úhrada nezrealizuje do 3 kalendárnych dní od vytvorenia objednávky predávajúci má nárok na to Vašu objednávku zrušiť.

Úhrada bankovým prevodom

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Číslo účtu: 5123398744/0900
IBAN SK22 0900 0000 0051 8374 0038
/ SWIFT (BIC) kód: GIBASKBX

Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej zálohovej faktúry.

Úhrada tovaru na dobierku

Úhrada za tovar sa platí v hotovosti priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru.

Úhrada tovaru kreditnou kartou cez internet

Platba kartou cez platobnú bránu GPWEBpay

Ako GPWEBpay funguje: Vyberiete si tovar v internetovom obchode, v objednávkovom formulári vyplníte všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru a pri výbere spôsobu platby si zvolíte platobnú kartu. Ihneď budete presmerovaný na web stránku, kde vyplníte potrebné údaje – číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný kód a v prípade 3-D Secure aj heslo. Ak je vaša karta zapojená do programu 3-D Secure, budete požiadaný o identifikáciu prostredníctvom hesla, ktoré poznáte len vy. Banka následne zrealizuje platbu v autorizačnom centre. Transakcia bude prijatá v priebehu niekoľkých sekúnd a výsledok vám bude oznámený na webovej stránke. Následne budete opäť presmerovaný na stránku e-shopu.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie