☎️ Pon - Pia 8:00 - 16:00 | +421 944 011 223

ELICA NIKOLATESLA ALPHA BL/A/78

Kód: 661DVPRF0183127
Tip
Neohodnotené
Značka: Elica
ZADARMOZADARMO €1 599
ELICA NIKOLATESLA ALPHA BL/A/78
€1 599 €1 189 €1 189 / 1 ks
SKLADOM U DODÁVATEĽA
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

ELICA NIKOLATESLA ALPHA

Nová varná doska s integrovaným odsávačom pár. Oficiálne bola predstavená na veľtrhu EUROCUCINA 2022. ELICA NIKOLATESLA ALPHA je vyrobená z čierneho bezpečnostného sklad. Systém odťahu tvorí centrálny ventilátor. Dosahuje veľmi vysokú úroveň výkonnosti z hľadiska zachytávania výparov, úrovne hlučnosti a energetickej účinnosti. 

Vďaka komunikácií s varnou doskou obdrží sací systém informácie prichádzahúce z varnej dosky (konkrétnej varnej plochy) a automaticky nastaví hodnoty odťahu. K dispozícií je v režime odťahu do exteriéru alebo v režime recirkulácie.Pre prevádzku na recirkuláciu vzduchu je potrebné doobjednať  inštalačnú sadu  KIT0167756  alebo  KIT0167757.

Poteší a ergonómií ovládania veľmi napomáha pohodlné dotykové ovládanie typu slider. Stupne sa volia jednoducho ťahom prsta.

 

Detailné informácie

Nová značka drezov - taliansky výrobca
Kvalitné produkty
na akosti nám záleží
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
od 24 hod.
Showroom v Bratislave
Showroom
Bratislava
Garancia vrátenia peňazí do 14 dní
Vrátenie tovaru do 14 dní
30 dní možná výmena tovaru

Podrobný popis

Indukčný varný panel s integrovaným odsávačom pár

Záruka 5 rokov po registrácií produktu

Šírka 78 cm

Verzia určená na odvod pár do exteriéru

Prevedenie - čierne bezpečnostné sklo

Prevádzka na recirkuláciu za pomoci keramických pachových filtrov - regenerovateľných

Keramický uhlíkový filter REVOLUTION , tukový filter typu ALU - umývateľný

Dotykové ovládanie, 4 stupne +  intenzívne sanie (booster)

Sací výkon odsávača podľa jednotlivých stupňov 205/320/385/455 + inteznívny stupeň 580 m3/h

Hlučnosť odsávača podľa jednotlivých stupňov 43/53/57/61 + 67 dB(A) pri intenzívnom stupni

Spotreba 160 W

 

Indukčný varný panel so štyrmi varnými zónami

2x (1,2 - 1,4KW) - Ø160MM  a 2x (2,3 - 3KW) - Ø200MM

Vlastnosti varnej dosky:

AUTO CAPTURE - vďaka tejto funkcií si nebudete musieť robiť starosti s nastavením výkonu odsávača pár. Odsávač automaticky identifikuje aktívne varné zóny a podľa toho nastaví výkon. Pritom sám nájde najlepší pomer medzi hlučnosťou, výkonom a energetickou účinnosťou. Po ukončení varenia a vypnutí varných zón sa systém odsávača automaticky prispôsobuje postupným znižovaním odsávania a odstraňovaniu zbytkových výparov a pachov. Tak sa varný panel stáva ešte praktickejším a jednoduchšie ovládateľným. Vy sa môžete koncentrovať na varenie.

WARMING MODE - táto funkcia bola navrhnutá pre varenie pri nízkych teplotách. Je ideálne pre ohrev mlieka, smotany a omáčok bez obáv z ich pripálenia. Využiteľná je aj pri varení domáceho vývaru. Táto funkcia tiež udržuje už pripravené jedlo teplé, zatiaľ čo sa ostatné potraviny ešte varia.

STOP & GO - niekey potrebujete nečakane uprostred varenia opustiť priestor kuchyne a prerušiť proces varenia. Pri použití funkcie Stop & Go vypnete všetky varné zóny jediným gestom a zároveň uložíte do pamäte práve používané výkony jednotlivých zón. Po návrate začnete tam, kde ste skončili.

POT SELF-DETECTION - varný panel je vybavený špeciálnou technológiou ktorá automaticky detekuje prítomnosť nádoby na varných zónach. Akonáhle je na danej ploche zistená prítomnosť hrnca, panvice etc., rozsvietia sa na na panely zodpovedajúce ovládacie prvky ktoré umožnia nastaviť potrebnú úroveň výkonu. Vďaka tejto vlastnosti je spotrebič efektívnejší pri spotrebe el. energie a v neposlednom rade bezpečnejší. Aktivuje sa totiž len v prítomnosti správne umiestnených nádob.

CHILD LOCK -  pokiaľ máte doma deti, je táto funkcia pre Vás priam neoceniteľná. Zausťuje to, aby sa omylom nezapli varn zóny alebo odsávanie. Funcia sa dá aktivovať pokiaľ je varná doska zapnutá, avšak varné zóny a odsávanie sú vypnuté.

TIMER - zabudnite sa stráženie času či minútky. Nastavte si časovač  "minútku", začne sa odpočet a varný panel sa na konci odpočítavania sám vypne. Časovač môžete nastaviť na každú varnú zónu zvlášť.

LONG LIFE FILTER++ (nie je súčasťou balenia) - Long Life Filter ++ je inovatívny uhlíkový filter REVOLUTION vyvinutý spoločnosťou Elica. Tento filter zaručuje účinnnosť filtrácie via než 80% v porovnaní s ostatnými uhlíkovými filtrami. Vďaka možnosti regenerácie sa jeho životnosť pohybuje až v dĺžke 3 roky. Tým odpadáva potreba častého dokupovania a vymieňania bežných filtrov. Pre zachovanie vynikajúcich vlastností tohoto filtra musí byť regenerovaný každé dva alebo tri mesiace jednoduchým regeneračným procesom.  Stačí ho pri teplote 200 °C po dobu 45 minút vypáliť v elektrickej rúre. Jeho fyzikálne a chemické vlastnosti umožňujú vysokú účinnosť absorbcie pachou a veľmi vysokú mechanickú pevnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti.

Elica je renomovaný výrobca kuchynských digestorov s dlhou históriou a excelentnou povesťou. Spoločnosť je známa svojimi špičkovými dizajnovými riešeniami, ktoré spojujú funkčnosť so štýlovým designom. Elica sa špecializuje na inovácie v oblasti ventilácie a čistoty vzduchu v kuchyni, čím zlepšuje celkové prostredie v dome. Ich produkty sú efektívne a energeticky úsporné, čo prispieva k udržateľnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Elica je značkou, na ktorú sa môžete spoľahnúť, pokiaľ hľadáte kvalitné a štýlové riešenia pre vašu kuchyňu.